Alcar - 16 nových dezénů

Dlouhodobá jednička na trhu ocelových a litých kol – společnost Alcar Bohemia – představila novinky pro jarní sezonu 2012. Alcar uvádí šestnáct nových atraktivních dezénů ve značkách AEZ, Dotz a Dezent.

Ředitel společnosti ing. Libor Rajdl vstupuje do nové sezony jako vždy optimisticky: „V období od června do prosince 2011 jsme zaznamenali nárůst prodeje litých kol o 12% na více než 51 tisíc kusů. Prodej ocelových kol se udržel na stejné úrovni, což znamená na hranici 175 tisíc kusů.“

V prémiové značce Alcaru – AEZ – je dlouhodobým cílem individualizovat produktovou řadu ve spolupráci s předními automobilovými značkami. Šest z nově uváděných designů bylo navrženo tak, aby rozměrově a designově uspokojilo zájemce z řad majitelů prémiových značek BMW a Mercedes. Kola jsou přizpůsobena i v takových detailech, že např. středové víčko má větší průměr, umožňující použít krytku s logem toho kterého vozu. Libor Rajdl avizoval, že v příštím roce budou představena kola pro majitele vozů značky Audi.Novinky

Programování senzoru TPMS

(více)

63% řidičů na podhuštěných pneu

Nejnovější evropský průzkum společnosti Bridgestone ukázal, že 63% motoristů jezdí na podhuštěných pneumatikách a téměř 20% z nich má na svém voze alespoň jednu pneumatiku opotřebovanou tak, že nesplňuje ani požadavek legislativy EU na minimální hloubku dezénu. (více)

Geometrie kol

Cena geometrie kol se pohybuje od 300,- Kč. Kompletní geometrie kol Vás přijde přibližně na 800,- Kč. V ceně geometrie kol není zahrnuta případná výměna některých dílů nebo práce spojené s uvolněním seřízovacích mechanizmů. (více)

Alcar - 16 nových dezénů

Dlouhodobá jednička na trhu ocelových a litých kol – společnost Alcar Bohemia – představila novinky pro jarní sezonu 2012. Alcar uvádí šestnáct nových atraktivních dezénů ve značkách AEZ, Dotz a Dezent. (více)