Pneuservis Hradec Králové - Kratonohy

Pneuservis vám nabízí:

  • prodej nových i použitých pneumatik všech rozměrů
  • široká nabídka pneu značek: Barum, Matador, Pirelli, Michelin, GoodYear, Fulda, Debica a další
  • prodej nových a použitých plechových i hlinikových disků
  • servis - montáž a oprava všech druhů pneumatik na osobní, lehké nákladní a nákladní automobily i zemědělskou techniku
  • plnění pneumatik vzduch/plyn
  • poradenské služby v oblasti pneu

Pneuservis v lokalitě Hradec Králové, Chlumec nad Cidlinou, Parbubice...

 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na telefonu +420 603 512 617 či na e-mailu nebo použijte poptávkový formulář níže. Náš pneuservis najdete na adrese Kratonohy 176, 503 24 Kratonohy, tedy v blízkosti velkých měst jako je Hradec Králové, Chlumec nad Cidlinou, Pardubice a další.Poptávkový formulář

Novinky

Programování senzoru TPMS

(více)

63% řidičů na podhuštěných pneu

Nejnovější evropský průzkum společnosti Bridgestone ukázal, že 63% motoristů jezdí na podhuštěných pneumatikách a téměř 20% z nich má na svém voze alespoň jednu pneumatiku opotřebovanou tak, že nesplňuje ani požadavek legislativy EU na minimální hloubku dezénu. (více)

Geometrie kol

Cena geometrie kol se pohybuje od 300,- Kč. Kompletní geometrie kol Vás přijde přibližně na 800,- Kč. V ceně geometrie kol není zahrnuta případná výměna některých dílů nebo práce spojené s uvolněním seřízovacích mechanizmů. (více)

Alcar - 16 nových dezénů

Dlouhodobá jednička na trhu ocelových a litých kol – společnost Alcar Bohemia – představila novinky pro jarní sezonu 2012. Alcar uvádí šestnáct nových atraktivních dezénů ve značkách AEZ, Dotz a Dezent. (více)